facebook

Nieuws

*** Inschrijving gesloten *** Ook in 2022 gaat Vereniging Gemma weer een online theoriecursus edelsteenkunde geven.

Cursusleider Tom Peters in actie

 

Vanwege Corona doen we dit net als in 2021 via Zoom. Onze vier docenten (Laetitia, Leone, William en Tom) staan weer gereed om de deelnemers van alles over edelstenen te vertellen. Vorig jaar hebben meer dan 40 cursisten uit Nederland en Belgie de avonden gevolgd.

We geven 10 lessen op woensdagavonden vanaf 19:30.

Startdatum is 26 januari 2022.

Hier vindt u het programma en het inschrijfformulier.

Kosten 60 euro, u bent dan meteen lid van Gemma voor 2022 en ontvangt tweemaal ons tijdschrift. Bestaande leden kunnen gratis inschrijven. Een los cursusboek kost 17,50 euro. Vanuit het buitenland deelnemen kan ook, maar dan is er een opslag i.v.m. portokosten.