facebook

Nieuws

De laatste avond van het voorjaar, woensdag 17 mei, hebben we Hanco Zwaan te gast. Hij gaat vertellen over demantoid uit Madagaskar. Daarnaast komt nieuws uit het NEL ter sprake.

Enrico, Diana en Leone voor enkele uitvergrotingen van barnsteen-insluitsels.

 

De avond is zoals gewoonlijk weer in HG 06A33. We beginnen om 19:45, zaal open vanaf ongeveer 19:15.

Presentatie Enrico

Vorige keer heeft Enrico Bonino ons een aantal adembenemende foto's laten zien van insluitsels in barnsteen. Daarnaast gaf hij gedetailleerd een inkijkje hoe hij dit allemaal voor elkaar heeft gekregen. De presentatie van Enrico kunnen we niet online zetten, maar is op verzoek tot eind mei bij Leone Langeslag te krijgen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). De site van Enrico zelf bevat ook een grote hoeveelheid informatie hoe je dit zelf zou kunnen aanpakken : https://enrico-bonino.eu/.

Dan wensen we iedereen een prettige vakantie. De eerste bijeenkomst is in september. De geplande spreker heeft helaas moeten afzeggen vanwege prive-omstandigheden. We zijn dus nog op zoek naar een vervanger/vervangster.